האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
התאגיד העולמי TALIS חתם על הסכם מיזם משותף עם החברה הסינית Kc Val

ראשי

התאגיד העולמי TALIS חתם על הסכם מיזם משותף עם החברה הסינית Kc Val

התאגיד העולמי TALIS חתם על הסכם מיזם משותף עם החברה הסינית Kc Val
 
 
חברת 'BAYARD' הצרפתית, אחת מחברות הבת של הקבוצה האירופאית 'TALIS', חתמה על הסכם מיזם משותף עם חברת המגופים הסינית- 'Kc-Val'.
 
'TALIS' היא גם חברת האם של חברת 'רפאל תעשיות מגופים' הישראלית. 'רפאל תעשיות מגופים' נוסדה בשנת 1949 והינה היצרנית הראשונה בארץ ליצור מגופים. מאז וכיום, מובילה 'רפאל מגופים' את שוק המגופים ומגופי הבקרה בזכות מבחר מוצרים ופיתוחים מהמתקדמים בארץ ובעולם. המגופים ההידראוליים של 'רפאל מגופים' פותחו להולכת מים בתשתית, למערכות כיבוי אש וחקלאות בארץ ובעולם.
 
המיזם המשותף ששמו: 'בקרת זרימת מים של 'TALIS' (שנחאי) ושו"ת בע"מ' ינהל את הפעילות התעשייתית הנוכחית של החברה הסינית 'Kc-Val' אשר מתמקדת בייצור מגופי בקרה.
מיזם 'בקרת זרימת המים של TALIS'' יגדל בהדרגה ע"י ייצור סוגים שונים של מגופים לטובת הקבוצה האירופאית העולמית 'TALIS'.
 
הפלטפורמה התעשייתית הזו בסין תהפוך למתקן הייצור הראשון של 'TALIS' מחוץ לגבולות אירופה, ותתווסף למפעלי הקונצרן העולמי בכל רחבי אירופה וישראל.
 
כאשר המיזם המשותף בין 'TALIS' העולמית לחברת 'Kc-Val' הסינית יקבל את כל מסמכי הרישום והתעודות הנחוצות, הוא ייצא לדרך ויתחיל לפעול ברבעון הרביעי של 2016.
 
המיזם המשותף מהווה ציון דרך חשוב לקבוצת 'TALIS' העולמית, מכיוון שהמיזם הזה יחזק את התאגיד 'TALIS', את חברות הבת שלו, את הייצור ויכולות המכירה ויהפוך לגולבלי יותר.
 
 

אודות התאגיד העולמי 'Talis':

קבוצת ''TALIS עוסקת בבקרת מים ועל כן משפרת את תנאי החיים של מילוני אנשים ברחבי העולם. TALIS'' שואפת להפוך את העולם לעולם טוב יותר על ידי הספקת פתרונות בקרת זרימת מים הטובות ביותר בעולם.
 
'TALIS' הינה ספקית עולמית מובילה של מגופי מים פרימיום, הידרנטים ופתרונות/ שירותים לבקרת זרימת מים. TALIS ידועה ברחבי העולם באמצעות מותגים מובילים משלה כגון: 'רפאל מעשיות מגופים', ''BAYARD בצרפת, 'BELGICAST' בספרד ו'ERHARD'- בגרמניה.
 
הצלחתה של הקבוצה הבינלאומית שבסיסה בגרמניה עם 21 גופים ו -12 אתרי ייצור בכל רחבי העולם, מבוסס על המוטיבציה, הידע והיכולות של 1300+ עובדיה. בשנת 2015 מימשה הקבוצה ברחבי העולם מכירות נטו של 234 מיליון יורו.
 

אודות חברת 'Kc-Val':

חברת ''Kc-Val הסינית נוסדה בשנת 2011 ונועדה לפתח ולייצר מגופי בקרה באיכות גבוהה.
'Kc- Val' מתמקדת בפיתוח מוצרים חדשניים.
בקרת מוצרים עבור השוק המקומי נמצאת בטווח דיוק של +/- 10%, ובשוק הבינלאומי נמצאת בטווח דיוק של +/-5%. חברת Kc-Val'' מגיעה לטווח דיוק של +/- 3%.
15 פטנטים של אפליקציות שפותחו ע"י 'Kc- Val' מאושרות על ידי הרשות לעסקי הייטק בשנחאי.
 
ליצירת קשר:
גלית אהרון, מנהלת מרקום, חברת 'רפאל מגופים'
טלפון- 04-6263555 שלוחה 213
נייד- 054-7859857
 
הנהלת חברת 'Talis Group'
Tel +49 (0)7321-320-0
 

תרשימים

         

מוצרים קשורים

הורדות